Günhan Kamera Güvenlik olarak  CCTV kamera sistemlerinde geniş bir çözüm ve hizmet kalitesine sahibiz. Her yapının risk alanını hassasiyetle inceleyip yaptığımız analize göre ihtiyaca en uygun  Kamera Güvenlik sisteminin kurulumunu yapıyoruz. Kurulumdan sonra müşterilerimizin tercihine bağlı olarak bakım anlaşması yapıp sistemin çalışmasında en ufak bir aksaklığa mahal bırakmıyoruz.

Kamera güvenlik sistemleri mahkemelerde yasal delil olarak kabul edilmektedir.  Aynı zamanda sadece güvenlik için değil çalışan takibi, çocuk/bebek kontrolü, bakıcı takibi gibi çok sayıda  amaç içinde uygundurlar. Bu kategorimiz altında, standart CCTV Kamera Güvenlik sistemleri kadar IP Kamera sistemeleride kullanılmaktadır. Tüm Kamera Sistemlerimiz üstün kalite standartları ile üretilmiş olup, dış ortamlarda kullanılmaya uygundur ve hava şartlarından olumsuz etkilenmezler.

Güvenlik kamera sistemleri, koruma altına almak istediğiniz bölgede uygulamanız gereken ilk çözümdür. Bazen sadece kameranın varlığı bile caydırıcı etki yapacaktır. Günhan Kamera Güvenlik Sistemleri uzmanları, tüm güvenlik ihtiyaçlarınız için yanınızda olup, profesyonel, hızlı ve garantili kurulumlar gerçekleştirmektedir.

© 2023  GÜNHAN KAMERA GÜVENLİK